Hizmetlerimiz

İstanbul Motorlu Kurye Hizmetlerimiz

Çalışmaya başladığından itibaren güvenli ve ekonomik bir çalışma yolu izleyen firmamız, bu alan içinde hizmet gösteren orjinal firmalardan ilk sıralarda yer alır. Bir çok çakma firmalardan sıyrılarak bu yolda varlık göstererek erimeden, kaybolmadan yoluna devam etmiştir. İşte bu açıdan tecrübemizi ve kazandığımız tüm yöntemleri işimiz ile birleştirerek çevremize ve çalıştığımız kişilere hep güzel hizmetler verdik.

Bu sektörün başlamaya başladığı 1990 lı yılların ilk çeyreğinden itibaren bu işin içinde olarak yer aldık. Çalışma olarak bu piyasa içinde ilk yıllarda sadece bir dal bulunuyordu. Bu dal ise sadece İstanbul içi motorlu elemanlarla evrak taşımacılığı yapmaktı. Fakat zamanla sektör içinde bir çok hizmet dalları oluşmaya başladı ve böylece büyüdükçe büyüdü. Bundan dolayı pazarın genişlemesinden ötürü bir çok iş adamı bu alana yönelip pazar paylarından pay almak için yarışa girdiler.

Sektör içinde Yapılan Tüm Hizmetler Nelerdir?

Şuanda 2019 yılına gireceğimiz 2018 sen çeyreğinde bu sektör içinde yaklaşık olarak elliye yakın hizmet oluşmuştur. Bu hizmetlerin hepsini yazmaya kalktığımız zaman malesef google botları tarafından banlanma riskimiz olduğu için yazamıyoruz. Çünkü hepsi kurye kelimesi ile bittiği için yazdığımız makalelerde fazla bu kelimeyi kullanamadığımız için yazamıyoruz. Fakat genede bu konuda size bazı açıklamalar yapmayı uygun gördük.

İlk olarak sektörün ilk göz ağrısı ve birinci hizmeti motorla yapılan kurye hizmetidir. Bu hizmet ilk önceleri sadece İstanbul içinde yapılmaya başlanmışken şimdilerde, burası merkez olarak diğer illere şehirler arası olarak ta büyümüştür. İzmit, Bursa, Sakarya, Ankara, Antalya, İzmir, Tekirdağ gibi illere ve diğerlerine servis sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra tüm işlerin motosikletle taşınmayacak acil işleri arabalı kurye ile aynı hizmet verilmektedir.

Bu Hizmetlerde Yüksek Oranda Başarıyı Yakaladık

Bunun yanı sıra, İller arası acil gönderi hizmetlerini artık uçak kargo hizmeti ile aynı gün içinde yapılmaktadır. Arıca tüm bu işlerin içinde bu piyasada, ilaç taşıma hizmeti, yemek taşıma, getir götür işleri, gümrük işleri, yedek parça işleri, kiralık eleman ve şoför işleri, acil ve normal ve vip çalışma sistemleri dahil daha saymadığımız bir çok işlere sektör çalışmaya başlamıştır. Bundan dolayı tüm bu işlerde bizlerde görev yapıyoruz.

Adrese teslim yemek hizmeti veren bir işletmenin sahibi olabilirsiniz. İşletmenizin ürünleri doğrudan müşteriye ulaştırmak gibi bir fonksiyonu olmamakla birlikte, faaliyet alanı ile ilişkili belge ve dosyaları iş ortaklarınıza ya da müşterileri ulaştırma sorumluluğu bulunabilir. Bu ya da benzer sebeplerle güçlü bir ulaşım ağına ihtiyacınız varsa bu alanda deneyimli bir ekiple çalışmak ancak ekibin mali ya da idari sorumluluğunu üstlenmemek  gerekmez.