Hakkımızda

Hakkımızda Bilgiler

İstanbul Motorlu Kurye 2000 yılından itibaren bu piyasa içinde hizmet vermeye başlamış değerli ve tecrübeli bir firmadır. Bünyesinde barındırdığı elemanları bu işin duayenleri sayılmaktadır. Uzun yıllardan itibaren bu sektör içinde var olan firmamız bir çok alanda başarılar yakalamış ve bir çok dalda ödüller almıştır. Çalıştığı süre zarfında vizyonundan asla taviz vermeden bu günlere kadar ulaşmış ender hatta tek firmadır. Bu yolda emin adımlarla yürümeyi sürdürüyoruz.

Çalışmaya başladığı yıldan itibaren devamlı kendini teknolojik olarak geliştirmiş ve zamanın çağına gelişmelerine ayak uydurmuştur. İnsanların artan çeşitli ihtiyaçlarına karşı her zaman bir yöntem geliştirmiştir. Bu açıdan zamanla çağımız firmaların eskilerden daha fazla artan değişik ihtiyaçları ortaya çıktığı zaman hiç bir zaman bocalamamıştır. Bir çok açıdan müşteri potansiyeli olarak yüksek değerde puanlar toplamıştır.

Misyonumuz Nedir?

Verdiğimiz hizmetlerin hepsinde ne olursa olsun başından itibaren güven konusuna vurgu yaptık. Yıllardır bu curcunalı zamanda zaman zaman zor dönemlerde olunduğu zaman bile hiç bir zaman müşterilerimizin güvenini sarsacak bir eylemde bulunmadık. İnsanlara asla yalan konuşmadık ve yalanı bir kurtuluş reçetesi olarak görmedik. Müşteri kaybetme pahasına olsa bile insanlara doğruyu söyledik. Hatta bunu yaptığımız için bir çok müşterimiz bizi bırakmıştır. Ama tekrardan aramıza geri dönüş yapmışlardır. 

Yaklaşık 2000 yılında başlayan maceramız 19 yıldır sizlerin güveni ve teveccühleri ile günümüz zaman dilime ulaşmıştır. Artık bundan sonra yine teknolojinin tüm kaynaklarından yararlanıp, son model ekipmanlar, araçlar, motosikletler, iletişim araçları ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile birlikte sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu yolda bizlere eşlik etmiş ve bundan sonrada edecek olan yol arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. Onlara sizin şahsınızda dürüst çalıştıkları ve özverilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

İstanbul Motorlu  kurye olarak istediğiniz evrakların yahut paketlerin İstanbul içerisinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız. Bu ölçüde birçok hizmeti beraberinde getirirken müşterilerimizin ihtiyaçları kapsamında tercih yapabileceği hizmet çeşitliliği ile dikkat çekmekteyiz. Söz konusu çeşitliliğin bu fiyatları üzerinde etkili olduğuna ise bu ölçüde değinmek isteriz. Peki, ya fiyatlar üzerinde etkili olan diğer ölçütler?

Benzin fiyatlarının artışı, ssk primi artışları, personel maaşları, otoyol ücretleri, vergiler, koruyucu ekipmanlar ve dahası birçok ölçütten bu noktada söz edilebilir. Bahsi geçen ölçütler birçok firmanın uçuk fiyatlarla hizmet verdiği gerçeğini gözler önüne sererken bizler bu doğrultuda uygun fiyatlarımızla ön plana çıktığımızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Zira hizmetlerimizin müşteri memnuniyetini bir bütün olarak karşılaması temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Hizmetlerde Hız Faktörü!

İstanbul acil kurye hizmetlerimiz adından da anlaşılacağı üzere evraklarınızın yahut paketlerini acil olarak istediğiniz adreslere iletilmesini esas almaktadır.  Ne olursa olsun yolumuzdan asla dönmedik ve bu günlere kadar geldik.